PŘIHLÁŠENÍ
NOVINKY
Komentář ze dne: 29.04.2018 14:03:19     Reagovat
Autor: [Bady10] - ... (armeniaboy10@email.cz)
Titulek: Článek
👏👏👏

Komentář ze dne: 29.04.2018 14:13:47     Reagovat
Autor: [Funer] - Funer
Titulek:
To se četlo samo!

Komentář ze dne: 29.04.2018 16:06:02     Reagovat
Autor: [thvari] - Honza
Titulek:
dobrý článek, ale s kritikou pruhovaných (hokej,fotbal??) nesouhlasím. píšťalka to pískal dobře, pouštěl tvrdou hru na obě strany, bo přesně jak píše kulajar, fotbal není balet. nastavil 5 minut, tak to má být, fotbal je nejnapínavější na konci a v anglické lize nastavujou klidně šest sedm minut, když je potřeba, a přece ho nebudu kritizovat, že to nefouknul v 91. minutě bo zme zrovna my vedli o jeden...

Komentář ze dne: 29.04.2018 20:10:28     Reagovat
Autor: [jackdaniel] - (Jackdaniel)
Titulek: Jiný pohled
Nikomu neberu jeho názor, ale rád bych taky přidal ten svůj. Já naopak podporu části tribun k útoku PČR kvituju. Sám jsem skandoval "bijte je", pže si to rudoši zasloužili a pokřik kotle "nechte fanouška" byl opravdu žalostný a k pláči přesně jak píše autor. Výborný nápad s odmontováním sedaček jak řešit danou situaci. Příště když půjdou městem a budou rozbíjet výlohy, tak budeme rušit i skleněné výlohy ne? Ústupkama se opravdu problémy neřeší. Nemám k tomu samozřejmě bližší info, ale ještě jsem neslyšel ani nečetl, že by na základě kamerového záznamu platil fanoušek nějakou rozbitou věc. A vzhledem k tomu, že Baník má na ten zápas stadion pronajatý, tak by měl i opravit škody na vlastní náklady. jestli se pletu, tak se samozřejmě omlouvám. A chtěl bych vidět autora, kdyby mu někdo hodil pod nohy těch pár prskavek, jestli by pak měl stejný názor na věc. Tímto se omlouvám všem, které jsem svým názorem na*ral. Holt jsem už takový a mám názory často p

Komentář ze dne: 30.04.2018 14:37:17     Reagovat
Autor: [jáchym] - Martin (m.kulveit@email.cz)
Titulek: Re: Jiný pohled
Pokud jsem to správně pochopil, tak to myslel, ať odmontujou ty kamery :-D.

Komentář ze dne: 30.04.2018 15:32:57     Reagovat
Autor: [kulajar] - kulajar (kulajar@banicek.com)
Titulek: Re: Re: Jiný pohled
ano kamery

Komentář ze dne: 29.04.2018 22:52:23     Reagovat
Autor: [pigz] - Marek (pigz@seznam.cz)
Titulek:
Dekuji za clanek. Opet perfektni. Osobne verim ze ti kteri nici cizi vec at je to stadion nebo auto budou nest za toto odpovednost. Zajimalo by me kolik tech co kriceli “ nechte fanouska” a v dany moment i “acab” by takto volalo kdyby mu nicili auto!!!! Zrekl jsem se pokriku “bijte je” ale piskal jsem proti tem dvema pokriků domaciho kotle-a udelam to klidne znovu pokud nastane podobna situace

Komentář ze dne: 30.04.2018 07:09:37     Reagovat
Autor: [Tominho79] - Tomin Tominovyč (tominho79@seznam.cz)
Titulek: Bijte je
Jasně, bijte je všechny, hlava nehlava, vždyť jsou to přece sparťani, že? Zas krásná ukázka schvalování kolektivní viny. Počkejte, až jednou budete třeba na vánočních trzích, vedle vás někdo někoho polije punčem a naběhne zásahovka a vytříská preventivně celé náměstí. Jste přece všichni neukázněná hovada.

Komentář ze dne: 30.04.2018 13:37:29     Reagovat
Autor: [jackdaniel] - (Jackdaniel)
Titulek: Re: Bijte je
Viděl jsi ten okamžik, kdy se otevřela ta branka směrem na hřiště a kolik sparťanů v tu ránu vyrazilo směrem k ní? 3/4? To není zrovna o pár kusech. Zajímavé přirovnání, ze kterého vyplývá, že sparťani vlastně házeli na hračí plochy místo dobudchů bouchací kuličky a místo sedaček konfety :-D Když si vezmu tvé přirovnání, tak bych to spíše viděl, že někdo začně na Vánočních trzích rozbíjet jeden prodejní stánek za druhým a pak je otázka, jestli vedle takového člověka budete pořád stát a potom počítat s tím, že něco takového se opravdu může přihodit a nebo se raději přesunete někam dále, kde je bezpěčněji.

Komentář ze dne: 30.04.2018 15:39:24     Reagovat
Autor: [Tominho79] - Tomin Tominovyč (tominho79@seznam.cz)
Titulek: Re: Re: Bijte je
ale příklad to byl hezký, že? Mi bylo taky líto té žluté popelnice... Nicméně i tak, pořád se tam nehnalo 100 %. Je to vždycky ošemetné, ale ve chvíli, kdy nastoupí policie, tak to působí, jako rozbuška. Myslím, že se zákrokem mohli ještě počkat. Když už zákrok, mohli to trošku zkropit, když tam hořelo, ale vždyť ono prakticky ani nic nehořelo. Co by tam taky mohlo hořet, že?

Komentář ze dne: 01.05.2018 09:54:03     Reagovat
Autor: [washek] - -
Titulek: Re: Bijte je
Pokud někdo z fans buzen vyjede do OV, tak to je podle mne už dostatečný důkaz o tom, co to je za "fanouška". A kdyby mezi nimi byl nějaký fotřík s malým děckem, tak ten by patřil spíše do Bohnic (a ne do fotbalových ochozů FCB).

Komentář ze dne: 02.05.2018 12:30:23     Reagovat
Autor: [Tominho79] - Tomin Tominovyč (tominho79@seznam.cz)
Titulek: Re: Re: Bijte je
a platí to i opačně? Pokud někdo z Ostravy vyjede do Prahy, tak je to dostatečný blázen na to, aby si zasloužil, co se do něj vejde? Alespoň tak jsem to pochopil. V podstatě každý, kdo jede ven si zaslouží dostat pořádně po pysku.

Komentář ze dne: 02.05.2018 12:29:37     Reagovat
Autor: [gull] - Hanz (kolikatsepicnu@seznam.cz)
Titulek:
Pánové, asi jste ještě nebyli nikdy na výjezdu, co? Jinak by jste takové žvásty nemohli psát, já vím moc dobře jak kosmonauti, byť mají kamery a oči, nehledí na to, koho trestají klackem, dělobuchem, nebo slzákem. Opravdu se zamyslete, jestli chcete podporovat mlácení všech fans. Ano i někteří obyč chlápci, co ani neodhodí vajgl na zem, chodí do sektoru hostí na fotbal. A že třeba když ještě na bazalech naběhlo pár vypatlanců do sektorů kde byli i rodiče s děckama a fízli tam vletěli jak rakety?...to jste taky řvali bijte je? A samozřejmě, který debil vezme na zápas se spartou děcka, co?

Komentář ze dne: 10.05.2018 18:43:39     Reagovat
Autor: [jackdaniel] - Jackdaniel
Titulek: Re:
Světe div se, ale pár hostujících stadiónů už jsem taky navštívil, proto musím na ty tvoje "žvásty" jak píšeš reagovat. A bohužel musím říct, že i mezi fans Baníku jsou stejní vypatlanci, jako byly ti sparťanští minule a to že dostali naloženo od PČR si zasloužili a jen ten, který má temné brýle to nevidí nebo to prostě vidět nechce. Sám jsem to zažil a ne jednou. Proto taky nechodím do kotle, pže to riziko, že se tam nějaký vypatlanec najde tam prostě vždycky je. A jsem rád, že zmiňuješ ten zápas Baníku se Spartou, kdy se to neskutečně semlelo. Naneštěstí jsem byl s manželkou v tomto sektoru a dost velký podíl na tom měli z*urvení pšontkové, kteří se chovali jak dobytci (taky je bereš za fandy Baníku?) A ty polské dobytky mlátili i fandové Baníku. PČR se mormálních lidí nedotkla. Od té doby GKS vysloveně nesnáším.