Hattrick Dennise Christu

Autor: Minolta <@>, Téma: Aktuální info., Vydáno dne: 03. 09. 2007

Útočník baníkovské U-19 Dennis Christu se o víkendu blýskl v zápase 1. dorostenecké ligy s Příbramí hattrickem a tak se nejen postaral o jasné vítězství, ale současně se i vyšvihl do čela tabulky střelců se 6 brankami /v pouhých 4 zápasech/. FCB tak má vedle nejlepšího střelce v Gambrinus lize /Robo Zeher/ i nejlepšího střelce v nejstarší dorostenecké soutěži v ČR.

Je proto s podivem, že se Dennis neobjevil v nominaci na přípravný dvojzápas české repre U-19 ve Finsku a v nominaci je z baníkovců pouze Petr Wojnar.

U-19 o víkendu porazila celek Příbrami jasně 5:1 po poločase 1:1, branky dali Christu - 3x, Brunclík a Stanko po jednom.
Kluci jsou zatím v tabulce bez ztráty bodu druzí za Olomoucí, přičemž ve středu dohrávají odložený zápas v Brně s 1. FC Brno, o víkendu jedou do Mladé Boleslavi.

U-18 dokázala zvítězit venku nad Spartou Brno výsledkem 0:2 a v tabulce se posunula se 6 body na zatímní 11. místo, vede zatím bezchybná Sigma Olomouc s 15 body. O víkendu budou na Jeremenku bojovat o další body s HFK Olomouc.

U-17 opět nepříjemně překvapila a prohrála doma s Příbramí 1:3 po poločase 1:2, branku dal Repa. "Sedmnáctka" tak při jednom odloženém zápase s 1. FC Brno - hraje se 5. září v Brně, klesla až na předposlední 15. místo a o víkendu ji čeká i další zápas v Mladé Boleslavi.

U-16 nedokázala v Brně porazit tamní Spartu a jen remizovala 1:1, tím klesla v tabulce na 5. místo s 9 body, vede Opava se 13 body. O víkendu mají kluci šanci si postavení vylepšit v domácím zápase s HFK Olomouc.