PŘIHLÁŠENÍ
NOVINKY

Juniorka prohrála se Zlínem

Baník U21 - Zlín U21 0:1 (0:1)

Za krásného počasí dobře připraveném pažitu se cca 80 přihlížejícími fanoušky ( Diop, Psyché ) začal Baník poměrně ustrašeně a to se mu v 5 minutě vymstilo po rychlém útoku nedal Jean-David Beauguel přízemní střelou k levé tyči Viktoru Budinskému šanci.

Hoši si uvědomili, že by mohli také předvést něco ze své kuchyně až v 15 minutě kdy se rozjel k perfektnímu výkonu Broňa Stáňa ale nějak si nerozuměli s Hejlem. Dle mého Broňa dnes nejlepší hráč Baníku. Míče dovedl zpracovat, rychle vytáhnout z obranného bloku, jediný co snesl označení rozdílový hráč, přihrávky také přesné a pohyb to bylo proti ostatním markantní rozdíl. Obrana Azatsky, Helešic, Meshaninov... no nevím, moc jistota to teda nebyla z jejich strany.

O útočnících asi nemá ani cenu hodně po dnešním zápase hovořit, nikdo z nich nebyl přesný, špatné zpracování ve finální fázi, ani prostřídání nepřineslo zlepšení v útoku, nepřesné střely na bránu neklid se opakoval.

Závary tam z naší strany byly po rozích to zas jo, ale taková ta trma-vrma.Zlín se postupem času poměrně stáhnul do obranného bloku a čekal co se bude dít a ono nic.

Celkově asi díky těm trma-vrma šancím by plichta dnešnímu zápasu asi slušela více, ale nikdo to na sebe nevzal....

Klobasy suprovní, pivko dobré, obsluha slušně kmitala na tribuně, takže perfektní nedělní dopoledne.

| Autor: Radul | Vydáno dne 15. 05. 2018 | 902 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek