PŘIHLÁŠENÍ
NOVINKY

Hodnocení utkání trenérem Páníkem

Přinášíme vám hodnocení trenéra Bohumila Páníka.

Hodnocení utkání trenérem Baníku Bohumilem Páníkem:

"Přežili jsme tu tyčku a pak už jsme srovnali hru, dali jsme potom rychlý gól a to utkání začalo být otevřené. Sparta to musela víc otevírat, poté jsme dostali gól po sporném rohu, tam jsme si to nepohlídali na zadní tyči. Hráč, který měl mít Štětinu se nechoval zodpovědně a ve druhé půli tam je chyba v útočné fázi při rozehře a ten samý hráč chyboval i při třetím gólu. Tam bylo jasné, že když budeme hrát zodpovědně a rychle točit těžiště hry, tak se jim tam dostaneme, a ten hráč to nesmyslně propíchává středem a je z toho ztráta a třetí gól, který utkání rozhodl. Kdyby to bylo 2:1, Sparta přežila závar, věřím, že bychom tam udělali další. Ale ten třetí gól tam být neměl. To byl totální zkrat toho hráče, to si nemůžeme dovolit, protože ta kvalita soupeře je taková, že to potrestá. Ty další sólové akce co tam byly, tak to už bylo do otevřené obrany, kdy hrajete vabank a tlačí se vám tam pomalu oba stopeři, aby ten gól dali. No a ten kontaktní gól na 3:2 to už je pozdě."

První zápas Dočkala, jak hodnotíte jeho sportovní přínos, ale i celkově, jestli jste vnímal přínos pro to mužstvo?
"Je to určitě přínos jak pro Spartu, tak pro český fotbal. Bořek bude tady, bude hrát, bude mít komfort k tomu, aby podal maximální výkon, takže na tom vydělá nejenom Sparta, ale také celý český fotbal."

Čím si vysvětlujete, že vám tak nevyšla přesilovka? Půl hodiny, ale nedá se říct, že byste měli velký tlak. Dá se říct, že kromě tyčky Milana Baroše tam nic nebylo.
"Je tam nezodpovědnost toho hráče, vy musíte být trpěliví, když je vás o jednoho víc. Jenže ten hráč nesmyslně ztratí míč a vy dostanete třetí gól. Být to 2:1, tak Sparta by ještě měla obavy, vždyť jsme nakonec ten gól dali, ale nesmíte ztratit ten míč, tak jak jsme ho ztratili. Pak je jasné, že za stavu 3:1 domácím narostou křídla a dokáží držet balon i v devíti a přihrávat si."

| Autor: Hellik | Vydáno dne 24. 02. 2019 | 948 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek