PŘIHLÁŠENÍ
NOVINKY

Nový fantom Tipovačky?

Máme odehrána dvě kola Fortuna ligy 2018/2019. Narovinu přiznávám, že zápasy v modelu pondělí – sobota jsou pro mě z pohledu vyhodnocování Tipovačky náročné, a tak se nám hned na začátku povedlo porušit nepsané pravidlo, že výsledky kola jsou na webu před výkopem kola dalšího. Vzhledem k tomu, že dle ČT budeme hrát v pondělí jen výjimečně, tak snad takových komplikací nebude mnoho. Snad kromě Klokana a Sigmy, že ano…

No ale aktuálně výsledky obou kol na webu máme, tipů chodí kolem 45 na kolo a dá se z nich vyčíst vcelku optimismus, kdy vždy alespoň polovina tipů byla na výhru FCB, a na naši porážku zatím přišlo v součtu jen 9 tipů. Což mělo na Slovácku za následek, že se udělovaly bonusové body za neočekávanost výsledku.

Do letošní Tipovačky vlétl ve velkém stylu Magin, který opanoval obě dvě kola. Takový start za svou dobu angažovanosti v Tipovačcce nepamatuju, jedná se o opravdu úctyhodný výkon.

GRATULUJEME!Celkové pořadí naleznete zde.

Mrkněte tady a přihoďte nám svůj tip na duel s letošním nováčkem z Příbrami. Šoupne nám tam toliko oslavovaný šutér Matoušek fíka, nebo odjedou s prázdnou? Magin nám ještě tip nevložil, takže nevíme, uvidíme.

Závěrem připojím ještě pár organizačních vět k následujícímu ročníku Tipovačky. Pravidla zůstávají stejná jako v minulých ročnících. Vyhodnocovat se budeme snažit do následujícího ligového kola, pokud najdu nějakou zajímavost, která by stála za zmínku a vyjde čas, tak se na webu objeví i textový sumář daného kola. Článek k Tipovačce bude vždy po posledním zápase v měsíci, kdy shrneme, co se za daný měsíc událo a drobně odměníme první tři tipující v daném měsíci. Budeme tedy vést evidenci jak o celoročním celkovém pořadí, tak i o dílčím, měsíčním, pořadí. V červenci jsme měli pouze dvě utkání, takže tyto zápasy jsou spojeny se srpnovými mači a bude se vyhlašovat vítěz za červenec+srpen najednou. Další měsíce už by měly být samostatně (pokud se v některém z nich neodehraje podobně nízký počet zápasů).

Díky za pozornost a přeju úspěšné tipy.

Hodně zdaru!

BP
Hellik

| Autor: Hellik | Vydáno dne 03. 08. 2018 | 556 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek