Komentář ze dne: 17.04.2007 10:33:27     Reagovat
Autor: [Lubos] - (versuch@seznam.cz)
Titulek: Nepřekvapil jsi
: opět jste mě pobavili svým komentářem k zápasu Příbram – vařečky. Chápu, že v Ostravě nejsou české kluby moc oblíbeny a Příbram zvlášť, ale pokud bys byl objektivní, tak k zasažení míče rukou v pokutovém území evidentně došlo (jak sám hráč Opiela v Dohráno přiznal) a ruka evidentně u těla nebyla. Pískat se mohla i nemusela, soudný divák vidí, že to bylo opravdu 50 na 50. Napadá mě srovnání, ted už si nevzpomínám jestli v Budějovich nebo Liberci, kdy Baník vedl 1:0 a v 90. minutě byla písknuta penalta za ruku Klimpla a ten jí měl určitě víc u těla. Já na tom zápase zřejmě na rozdíl od tebe byl a vařečky si za určitou podrážděnost rozhodčího proti nim mohou sami, zdržování, provokování, simulování, nesportovní chování trenéra Hoftycha a celé lavičky (např. vhození náhradního míče na hrací plochu při jednom z útoků Příbrami), při střídání Zúbka si to dvakrát rozmysleli, celkem se nehrálo tak 20 minut…. To všechno bohužel v Dohráno vidět nebylo. Možná bys neměl věřit všemu co