PŘIHLÁŠENÍ
NOVINKY

Fortuna Liga

Kolo: 1.

Jablonec2:0Bohemka12.07.2019 v 18:00
Příbram1:1Teplice13.07.2019 v 17:00
Baníček1:2Liberec13.07.2019 v 17:00
Plzeň3:1Sigma13.07.2019 v 19:30
Boleslav1:0Karviná14.07.2019 v 16:30
Budějovice0:1Opava14.07.2019 v 16:30
Sparta0:2Slovácko14.07.2019 v 19:00
Zlín0:1Slavia15.07.2019 v 18:00

Kolo: 2.

Liberec1:2Plzeň19.07.2019 v 18:00
Sigma1:0Zlín20.07.2019 v 17:00
Slovácko0:2Budějovice20.07.2019 v 17:00
Opava1:0Příbram20.07.2019 v 17:00
Sparta2:0Jablonec20.07.2019 v 19:30
Bohemka3:0Boleslav21.07.2019 v 16:30
Teplice1:5Slavia21.07.2019 v 19:00
Karviná1:2Baníček22.07.2019 v 18:00

Kolo: 3.

Baníček0:1Teplice26.07.2019 v 18:30
Zlín2:1Liberec27.07.2019 v 17:00
Příbram3:2Bohemka27.07.2019 v 17:00
Plzeň3:2Karviná27.07.2019 v 19:30
Boleslav4:1Opava28.07.2019 v 16:30
Jablonec6:0Slovácko28.07.2019 v 16:30
Slavia1:0Sigma28.07.2019 v 19:00
Budějovice2:2Sparta29.07.2019 v 18:00

Kolo: 4.

Opava0:2Baníček02.08.2019 v 18:00
Liberec0:1Sigma03.08.2019 v 17:00
Slovácko1:0Zlín03.08.2019 v 17:00
Bohemka0:0Plzeň03.08.2019 v 19:30
Budějovice1:1Jablonec04.08.2019 v 16:30
Karviná0:0Slavia04.08.2019 v 16:30
Sparta3:0Příbram04.08.2019 v 19:00
Teplice2:0Boleslav18.09.2019 v 18:00

Kolo: 5.

Zlín1:0Teplice09.08.2019 v 18:00
Baníček4:2Bohemka10.08.2019 v 15:00
Příbram2:0Budějovice10.08.2019 v 17:00
Sigma1:1Karviná10.08.2019 v 17:00
Slavia1:0Liberec10.08.2019 v 19:30
Plzeň0:2Slovácko11.08.2019 v 16:30
Jablonec2:1Opava11.08.2019 v 16:30
Boleslav4:3Sparta11.08.2019 v 19:00

Kolo: 6.

Budějovice0:3Slavia16.08.2019 v 18:00
Slovácko2:0Příbram17.08.2019 v 17:00
Opava0:3Zlín17.08.2019 v 17:00
Bohemka3:2Sigma17.08.2019 v 19:30
Sparta2:0Baníček18.08.2019 v 15:00
Jablonec2:1Boleslav18.08.2019 v 17:00
Karviná0:1Liberec18.08.2019 v 17:00
Teplice1:1Plzeň18.08.2019 v 19:00

Kolo: 7.

Baníček3:0Slovácko23.08.2019 v 18:00
Sigma2:0Teplice23.08.2019 v 18:00
Zlín1:4Karviná24.08.2019 v 17:00
Příbram4:0Jablonec24.08.2019 v 17:00
Slavia4:0Bohemka24.08.2019 v 19:30
Boleslav4:2Budějovice25.08.2019 v 16:30
Plzeň4:0Opava25.08.2019 v 16:30
Liberec3:1Sparta25.08.2019 v 19:00

Kolo: 8.

Bohemka2:1Liberec31.08.2019 v 15:00
Příbram1:2Plzeň31.08.2019 v 17:00
Slovácko1:1Boleslav31.08.2019 v 17:00
Teplice0:0Karviná01.09.2019 v 16:30
Budějovice2:0Zlín01.09.2019 v 16:30
Jablonec2:1Baníček01.09.2019 v 16:30
Opava1:1Slavia01.09.2019 v 16:30
Sparta3:3Sigma01.09.2019 v 19:00

Kolo: 9.

Sigma2:0Opava13.09.2019 v 18:00
Slavia3:0Slovácko14.09.2019 v 16:30
Liberec1:1Teplice14.09.2019 v 16:30
Boleslav6:0Příbram14.09.2019 v 16:30
Zlín0:2Sparta15.09.2019 v 15:00
Karviná0:0Bohemka15.09.2019 v 15:00
Baníček2:1Budějovice15.09.2019 v 17:00
Plzeň3:2Jablonec16.09.2019 v 18:00

Kolo: 10.

Bohemka2:2Zlín20.09.2019 v 18:00
Opava1:1Liberec21.09.2019 v 16:30
Příbram0:2Karviná21.09.2019 v 16:30
Slovácko1:1Teplice21.09.2019 v 16:30
Budějovice0:3Plzeň21.09.2019 v 16:30
Boleslav2:0Baníček22.09.2019 v 15:30
Sparta0:3Slavia22.09.2019 v 18:00
Jablonec2:2Sigma23.09.2019 v 18:00

Kolo: 11.

Teplice1:0Bohemka27.09.2019 v 18:00
Zlín0:1Jablonec28.09.2019 v 16:30
Sigma2:2Slovácko28.09.2019 v 16:30
Slavia1:0Boleslav28.09.2019 v 19:00
Karviná1:1Opava29.09.2019 v 15:30
Plzeň1:0Sparta29.09.2019 v 18:00
Baníček3:0Příbram30.09.2019 v 18:00
Liberec4:2Budějovice30.09.2019 v 18:00

Kolo: 12.

Slovácko3:1Liberec04.10.2019 v 18:00
Baníček4:0Zlín05.10.2019 v 16:30
Opava0:1Teplice05.10.2019 v 16:30
Příbram0:0Sigma05.10.2019 v 16:30
Sparta4:0Karviná05.10.2019 v 19:00
Boleslav2:1Plzeň06.10.2019 v 15:30
Budějovice3:2Bohemka06.10.2019 v 15:30
Jablonec0:2Slavia06.10.2019 v 18:00

Kolo: 13.

Liberec2:2Jablonec19.10.2019 v 17:00
Zlín0:2Boleslav19.10.2019 v 17:00
Sigma1:3Budějovice19.10.2019 v 17:00
Slavia3:1Příbram19.10.2019 v 19:00
Karviná0:2Slovácko20.10.2019 v 15:30
Bohemka1:0Opava20.10.2019 v 15:30
Plzeň3:0Baníček20.10.2019 v 15:30
Teplice1:1Sparta20.10.2019 v 18:00

Kolo: 14.

Jablonec4:1Teplice25.10.2019 v 18:00
Příbram0:0Zlín26.10.2019 v 14:30
Slovácko4:0Opava26.10.2019 v 14:30
Baníček2:2Sigma26.10.2019 v 14:30
Sparta4:0Bohemka26.10.2019 v 17:00
Boleslav1:3Liberec27.10.2019 v 14:30
Budějovice3:0Karviná27.10.2019 v 14:30
Plzeň0:1Slavia27.10.2019 v 17:00

Kolo: 15.

Bohemka0:0Slovácko01.11.2019 v 18:00
Sigma2:2Boleslav02.11.2019 v 17:00
Slavia4:0Baníček02.11.2019 v 17:00
Liberec3:2Příbram03.11.2019 v 14:30
Karviná0:1Jablonec03.11.2019 v 14:30
Teplice1:3Budějovice03.11.2019 v 14:30
Opava0:1Sparta03.11.2019 v 17:00
Zlín1:1Plzeň04.11.2019 v 18:00

Kolo: 16.

Boleslav2:1Bohemka08.11.2019 v 18:00
Baníček3:0Karviná08.11.2019 v 18:00
Příbram0:0Opava09.11.2019 v 14:30
Zlín1:0Sigma09.11.2019 v 14:30
Jablonec2:2Sparta09.11.2019 v 17:00
Budějovice2:0Slovácko10.11.2019 v 14:30
Plzeň4:1Liberec10.11.2019 v 14:30
Slavia3:0Teplice10.11.2019 v 17:00

Kolo: 17.

Sparta-:-Budějovice22.11.2019 v 18:00
Bohemka-:-Příbram23.11.2019 v 14:30
Liberec-:-Zlín23.11.2019 v 14:30
Opava-:-Boleslav23.11.2019 v 14:30
Sigma-:-Slavia23.11.2019 v 17:00
Teplice-:-Baníček24.11.2019 v 14:30
Karviná-:-Plzeň24.11.2019 v 17:00
Slovácko-:-Jablonec25.11.2019 v 18:00

Kolo: 18.

Baníček-:-Opava29.11.2019 v 18:00
Sigma-:-Liberec30.11.2019 v 14:30
Zlín-:-Slovácko30.11.2019 v 14:30
Příbram-:-Sparta30.11.2019 v 17:00
Boleslav-:-Teplice01.12.2019 v 14:30
Jablonec-:-Budějovice01.12.2019 v 14:30
Plzeň-:-Bohemka01.12.2019 v 14:30
Slavia-:-Karviná01.12.2019 v 17:00

Kolo: 19.

Bohemka-:-Baníček06.12.2019 v 17:30
Liberec-:-Slavia06.12.2019 v 19:30
Opava-:-Jablonec07.12.2019 v 14:30
Teplice-:-Zlín07.12.2019 v 14:30
Slovácko-:-Plzeň07.12.2019 v 17:00
Karviná-:-Sigma08.12.2019 v 14:30
Budějovice-:-Příbram08.12.2019 v 14:30
Sparta-:-Boleslav08.12.2019 v 17:00

Kolo: 20.

Boleslav-:-Jablonec13.12.2019 v 18:00
Liberec-:-Karviná14.12.2019 v 14:30
Příbram-:-Slovácko14.12.2019 v 14:30
Zlín-:-Opava14.12.2019 v 14:30
Sigma-:-Bohemka14.12.2019 v 14:30
Baníček-:-Sparta14.12.2019 v 17:00
Plzeň-:-Teplice15.12.2019 v 14:30
Slavia-:-Budějovice15.12.2019 v 17:00

Kolo: 21.

Bohemka-:-Slavia15.02.2020 v 17:00
Jablonec-:-Příbram15.02.2020 v 17:00
Opava-:-Plzeň15.02.2020 v 17:00
Karviná-:-Zlín15.02.2020 v 17:00
Slovácko-:-Baníček15.02.2020 v 17:00
Teplice-:-Sigma15.02.2020 v 17:00
Sparta-:-Liberec15.02.2020 v 17:00
Budějovice-:-Boleslav15.02.2020 v 17:00

Kolo: 22.

Baníček-:-Jablonec22.02.2020 v 17:00
Slavia-:-Opava22.02.2020 v 17:00
Plzeň-:-Příbram22.02.2020 v 17:00
Boleslav-:-Slovácko22.02.2020 v 17:00
Karviná-:-Teplice22.02.2020 v 17:00
Sigma-:-Sparta22.02.2020 v 17:00
Zlín-:-Budějovice22.02.2020 v 17:00
Liberec-:-Bohemka22.02.2020 v 17:00

Kolo: 23.

Jablonec-:-Plzeň29.02.2020 v 17:00
Teplice-:-Liberec29.02.2020 v 17:00
Sparta-:-Zlín29.02.2020 v 17:00
Bohemka-:-Karviná29.02.2020 v 17:00
Příbram-:-Boleslav29.02.2020 v 17:00
Slovácko-:-Slavia29.02.2020 v 17:00
Budějovice-:-Baníček29.02.2020 v 17:00
Opava-:-Sigma29.02.2020 v 17:00

Kolo: 24.

Baníček-:-Boleslav07.03.2020 v 17:00
Slavia-:-Sparta07.03.2020 v 17:00
Plzeň-:-Budějovice07.03.2020 v 17:00
Zlín-:-Bohemka07.03.2020 v 17:00
Sigma-:-Jablonec07.03.2020 v 17:00
Liberec-:-Opava07.03.2020 v 17:00
Karviná-:-Příbram07.03.2020 v 17:00
Teplice-:-Slovácko07.03.2020 v 17:00

Kolo: 25.

Slovácko-:-Sigma14.03.2020 v 17:00
Sparta-:-Plzeň14.03.2020 v 17:00
Budějovice-:-Liberec14.03.2020 v 17:00
Jablonec-:-Zlín14.03.2020 v 17:00
Opava-:-Karviná14.03.2020 v 17:00
Boleslav-:-Slavia14.03.2020 v 17:00
Bohemka-:-Teplice14.03.2020 v 17:00
Příbram-:-Baníček14.03.2020 v 17:00

Kolo: 26.

Slavia-:-Jablonec21.03.2020 v 17:00
Teplice-:-Opava21.03.2020 v 17:00
Sigma-:-Příbram21.03.2020 v 17:00
Liberec-:-Slovácko21.03.2020 v 17:00
Plzeň-:-Boleslav21.03.2020 v 17:00
Karviná-:-Sparta21.03.2020 v 17:00
Bohemka-:-Budějovice21.03.2020 v 17:00
Zlín-:-Baníček21.03.2020 v 17:00

Kolo: 27.

Příbram-:-Slavia04.04.2020 v 17:00
Sparta-:-Teplice04.04.2020 v 17:00
Budějovice-:-Sigma04.04.2020 v 17:00
Opava-:-Bohemka04.04.2020 v 17:00
Baníček-:-Plzeň04.04.2020 v 17:00
Jablonec-:-Liberec04.04.2020 v 17:00
Boleslav-:-Zlín04.04.2020 v 17:00
Slovácko-:-Karviná04.04.2020 v 17:00

Kolo: 28.

Liberec-:-Boleslav11.04.2020 v 17:00
Bohemka-:-Sparta11.04.2020 v 17:00
Karviná-:-Budějovice11.04.2020 v 17:00
Sigma-:-Baníček11.04.2020 v 17:00
Teplice-:-Jablonec11.04.2020 v 17:00
Slavia-:-Plzeň11.04.2020 v 17:00
Zlín-:-Příbram11.04.2020 v 17:00
Opava-:-Slovácko11.04.2020 v 17:00

Kolo: 29.

Jablonec-:-Karviná18.04.2020 v 17:00
Baníček-:-Slavia18.04.2020 v 17:00
Budějovice-:-Teplice18.04.2020 v 17:00
Boleslav-:-Sigma18.04.2020 v 17:00
Slovácko-:-Bohemka18.04.2020 v 17:00
Příbram-:-Liberec18.04.2020 v 17:00
Sparta-:-Opava18.04.2020 v 17:00
Plzeň-:-Zlín18.04.2020 v 17:00

Kolo: 30.

Bohemka-:-Jablonec25.04.2020 v 17:00
Sigma-:-Plzeň25.04.2020 v 17:00
Teplice-:-Příbram25.04.2020 v 17:00
Slavia-:-Zlín25.04.2020 v 17:00
Karviná-:-Boleslav25.04.2020 v 17:00
Slovácko-:-Sparta25.04.2020 v 17:00
Opava-:-Budějovice25.04.2020 v 17:00
Liberec-:-Baníček25.04.2020 v 17:00

MOL Cup

Kolo: 2.

Lanžhot1:3Baníček28.08.2019 v 17:00

Kolo: 3.

Baníček2:0Hradec25.09.2019 v 18:00

Kolo: osmifinále

Baníček2:0Slavia30.10.2019 v 17:00