GKS jsou první v tabulce

Poněkud veselejší mohou být fanoušci GKS Katowice. Slovo poněkud píšu schválně – uzavřený stadion pro domácí zápasy nic veselého není... Týmu se daří ale výsledkově a proto je místo i pro nějakou tu radost.

GKS vyhráli dva zápasy na hřištích soupeřů za sebou. Nejprve o víkendu vyhráli v Zielone Gore 1:2 (1:0), když ve druhém poločase otočili zápas a vítěznou branku dali v poslední minutě Paskem. Ve středu vyhráli katovičtí i zápas v Lubině a jediná branka zápasu v podání Gielzy v 27. minutě rozhodla o tom, že tým GKS Katowice se posunul do čela tabulky třetí ligy! Vede o bod před Rakowem, ale ten má zápas k dobru. To ale nemění nic na skutečnosti, že Katowice jsou zpět v boji o postup.

K posunu GKS Katowice v tabulce výše přispěl i jeden verdikt od zeleného stolu. Týmu Slubice byly odebrán jeden bod za remízu v utkání, ve kterém za ni nastoupil hráč, jenž nebyl řádně nahlášen. Utkání bylo kontumováno ve prospěch soupeře a třetímu celku tabulky Slubice může bod v souboji o postup hodně chybět...

Série pěti vítězství za sebou nebude jistě o víkendu prodlouženo na šest. Ne, že by měli hráči GKS nějaký zápas prodat, ale o víkendu mají volno. Středeční zápas v Zielone Gore se měl původně hrát o víkendu, ale v neděli jsou v Polsku jakési volby (prezidentské ???), takže došlo k přesunu.

Poslední informace je trochu smutnější. Funkcionáři GKS Katowice doufali, že klubu bude zkrácen trest uzavření stadionu, nicméně se tak nestalo. I další domácí zápas 18. listopadu proti TOR Dobrzen Welki bude tedy sehrán před liduprázdnými tribunami.

| Autor: kulajar | Vydáno dne 10. 11. 2006 | 845 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek