Galavečer neprofesionálního fotbalu

Jeden bronz a dvě "bramborové" medaile získali v sobotu 6. ledna 2007 na pražském Žofíně zástupci Baníčku na 5. Galavečeru neprofesionálního fotbalu. Na této akci dochází k ocenění nejlepších hráčů fotbalu v kategoriích dorostenců, žáků, ženského fotbalu, futsalu a Grassroots - Fotbalu pro všechny.

3. místo získal v kategorii trenérů dorostu trenér baníkovských mladších dorostenců Petr Sostřonek /zvítězil trenér repre U18/ Jakub Dovalil.

Čtvrtá místa potom získali ve svých kategoriích starších a mladších dorostenců dva baníkovští Tomášové:
- v kategorii starších dorostenců Tomáš Mičola /vyhrál sešívka Tomáš Necid/
- v kategorii mladších dorostenců Tomáš Dostál /vyhrál nový brankář londýnských kladivářů Marek Štěch/

Všem oceněným blahopřejeme a zároveň věříme, že při hodnocení toho letošního roku přibudou na "stupních vítězů" další baníkovské naděje a trenéři.

| Autor: Minolta | Vydáno dne 08. 01. 2007 | 832 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek