Radim Husárik: Pokažené narozeniny

Kapitán rezervy Baníku si jistě své narozeniny představoval jinak… Ačkoli byla zápasu s Frýdkem-Místkem kladena velká důležitost, v podstatě se navlas opakovala situace z podzimního utkání na hřišti soupeře – bezmocnost, katastrofální výkon s výsledkem 0:2 a neprosazení se ani proti oslabenému soupeři. I proto se Radimovi při krátkém rozhovoru po utkání hledala slova pouze stěží…

Kapitáne, jak jsi viděl dnešní utkání?
R. Husárik: Jak jsem to viděl… Dostali jsme smolný gól v posledních minutách prvního poločasu, což nás nalomilo. Přesto jsme do druhého poločasu vstoupili dobře a kdybychom proměnili tu velkou šanci, možná to mohlo být úplně jinak. Při druhém gólu jsme nepostřehli, že rozhodčí ponechal výhodu a chybovali jsme při rozehrávce. Rozhodly tedy dva smolné góly.

Překvapil vás něčím Frýdek-Místek?
R. Husárik: Ani ne. Věděli jsme, že hrají velmi dobrý fotbal s napadáním v agresivním stylu.

Co vám trenér v kabině nejvíce vyčetl?
R. Husárik: Já jsme v kabině u toho nebyl. Podepisoval jsem zápis, dnes to kvůli různým námitkám i kolem červené karty trvalo hodně dlouho. Opravdu nevím. Předpokládám ale, že řeč byla určitě o hloupých gólech a neproměněných šancích.

Jak moc ti porážka zkazila dnešní narozeniny?
R. Husárik: Určitě hodně. Narozeniny má navíc dneska i trenér… Říkali jsme, že nejhezčím dárkem by pro nás byly tři body. Bohužel tomu tak není. Musíme jít ale dál a pokusit se získat body příště ve Zlíně.

Tak ať se to, kapitáne, podaří alespoň tam. Oběma oslavencům přejeme k narozeninám opožděně všechno nejlepší a hlavně přejeme v dalších utkáních pořádný příděl bodů.

Více fotografií ze zápasu najdete ve fotogalerii.

| Autor: kulajar | Vydáno dne 09. 04. 2007 | 1718 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek