Baník U21 - FM Lipina

Předposlední přípravu sehrála dnes v 15.30h na umělé trávě ve Vítkovicích naše juniorka s týmem FM, za který nastoupilo v některých pasážích zápasů několik našich hráčů, kteří ve FM hostují. Naši byli po většinu zápasu aktivnějším týmem, vedení jsme se ujali v 15.minutě, kdy naši druhou šanci zápasu s přehledem proměnil Přecechtěl.

Víťa zužitkoval náš rychlý brejk po levé straně, kdy dostal přihrávku doprava a z hranice vápna nedal Prepslovi šanci. Hned nato Ondra zastavil skvělým zákrokem naši akci středem, stejně jako v závěru poločasu vychytal brejk našich zprava, srazil střelu na roh, ze kterého jsme nic nevytěžili.

Hosté do druhé půle postupně poslali asi osm čerstvých hráčů, naši toho měli podle slov trenéra v závěru plné zuby, přesto jsme 2-3x mohli skóre zvýšit také ve druhém poločase, skvěle zachytal ale také druhý gólman hostí. Ti se pokoušeli naši bránu ohrozit několika střelami ze střední vzdálenosti, ale všechny byly nepřesné. V závěru se také oni dostali do dvou rychlejších brejků do rozhozené obrany, nic z nich ale nevytěžili. Na asi posledních 20minut se na hřiště dostal také Jirka Böhm, ale moc ho vidět nebylo, čeká ho ještě hodně práce.

Poslední zápas před Vánocema čeká juniorku v pátek, kdy změří síly ještě s našim týmem U19.

| Autor: ammy | Vydáno dne 05. 12. 2008 | 994 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek